Plus Prezentuje Świąteczne Promocje: Dwa Abonamenty w Cenie Jednego i Prezenty dla Klientów Indywidualnych i Firm.

Plus Prezentuje Świąteczne Promocje: Dwa Abonamenty w Cenie Jednego i Prezenty dla Klientów Indywidualnych i Firm.

Zbliża się Grudzień, a Plus już teraz rozpoczyna swoje świąteczne promocje, oferując klientom atrakcyjne opcje abonamentowe, prezenty i wiele innych korzyści. Oto najnowsza oferta Plusa na nadchodzący okres przedświąteczny:

1. Dwa Abonamenty w Cenie Jednego:

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie: Klienci, którzy wybiorą tę ofertę przez rok, otrzymają dwa abonamenty z pakietem 240 GB na wspólną korzystanie oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Po roku cena wzrasta do 129 zł miesięcznie z rabatem.
  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł miesięcznie: Klienci Plusa i Polsat Box mogą skorzystać z tej oferty, otrzymując dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania, a także nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Po 12 miesiącach opłata za dwa abonamenty wyniesie 109 zł miesięcznie z rabatem.

2. Prezenty Dla Klientów Indywidualnych:

  • Drugi Smartfon w Prezencie: Przy zakupie wybranych telefonów, płacąc za jednego, drugi jest oferowany jako prezent. W ofercie znajdują się popularne modele, takie jak motorola moto g84 5G, Samsung Galaxy A54 5G, czy Xiaomi Redmi Note 12 5G.
  • Abonamenty Rodzinne: Dla klientów poszukujących prezenty dla całej rodziny Plus proponuje abonamenty rodzinne już od 29 zł miesięcznie z rabatami. Oferty obejmują różne pakiety danych i nielimitowane rozmowy, a także dostęp do Disney+ na rok w prezencie.

3. Świąteczne Oferty Dla Firm:

  • Dwa Abonamenty w Cenie Jednego Dla Firm: Przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty dwóch abonamentów w cenie jednego, z pakietem 140 GB do wspólnego korzystania, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT z rabatem.
  • Dwa Abonamenty w Cenie Jednego za 49 zł + VAT Miesięcznie: Przedsiębiorcy będący klientami Plusa i Polsat Box mogą wybrać tańszą opcję z dwoma abonamentami w cenie jednego za 49 zł + VAT z rabatami, obejmującą pakiet 60 GB na wspólną korzystanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *